pl en

naszym standardem jest
usługa projektowa
o założonych walorach
w zakładanym czasie

w trakcie realizacji

Osiedle Saturna

zobacz realizacje

pozostałe brandy FORTES


Działamy na terenie całej Europy. Projektujemy, budujemy i wdrażamy,
cały czas podnosząc poprzeczkę
w stosunku do konkurencji.
O nas

FORTES studio to zespół projektowy składający się z doświadczonych architektów oraz sprawdzonej grupy branżystów odpowiedzialnych za konstrukcje i instalacje budowlane.

Posiadamy doświadczenie zdobyte zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, poparte między innymi uprawnieniami do projektowania (uprawnienia polskie i angielskie - bez ograniczeń). Świadczymy kompleksową usługę projektową. Proces projektowy rozpoczynamy od Due Diligence oraz koncepcji, przygotowujemy dokumentację budowlaną i wykonawczą oraz kosztorysy inwestycyjne. Wszystkie opracowania projektowe wykonujemy wraz z usługą uzgodnienia projektu przez wymaganych rzeczoznawców, aż do uzyskania pozwolenia na budowę, pozwolenia na roboty adaptacyjne lub inne uzgodnienia wewnętrzne. W ramach usługi, wyręczamy Inwestora, aż do uzyskania ostateczności decyzji administracyjnych oraz przygotowujemy dokumentację powykonawczą.

W swoim dorobku posiadamy różnorodne koncepcje wdrożeniowe. Posiadamy realizacje obiektów wielorodzinnych, budynków mieszkalnych jednorodzinnych, zespołów obiektów mieszkalnych. Wielokrotnie projektowaliśmy obiekty usługowe, między innymi: biurowe, bankowe, hotelowe, pensjonatowe, sportowe i rekreacyjne. Posiadamy także realizacje w zakresie architektury przemysłowej.

Współpracując z innymi działami FORTES group projektujemy aranżacje wnętrz przestrzeni prywatnych i komercyjnych. Aranżujemy wnętrza mieszkalne, hotelowe, usługowe oraz powierzchnie handlowe.

 

Zapraszamy do współpracy!
KONTAKT